Šamberk Vladimír - připsáno (Praha 1869 - 1930)
Dívka v rouchu, nesignováno, olej/karton, 103 x 72 cm, poškozená malba, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 22.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |